Хто має складати ЗНО (мультитест) у 2022 році
http://osvita.ua/test/advice/64557/
Характеристика національного мультитесту (НМТ) 2022 року
http://osvita.ua/test/advice/64508/
Правила нарахування балів за завдання мультитесту ЗНО
http://osvita.ua/test/advice/53096/
Етапи підтвердження участі в ЗНО
20 травня розпочався період підтвердження учасниками національного мультипредметного тесту своєї участі у тестуванні.
Підтвердження участі в основній сесії НМТ передбачатиме два обов’язкових етапи – безпосередньо підтвердження участі у ЗНО та вибір міста або країни проходження тестування.
На першому етапі учасник НМТ має підтвердити своє бажання пройти тестування. Для цього до 7 червня 2022 року потрібно заповнити спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці у вкладці «Підтвердження участі в НМТ».
Після цього на сторінці з’явиться повідомлення, у якому буде зазначено, що учасник успішно пройшов перший етап підтвердження свого бажання взяти участь у НМТ, а також йтиметься про обов’язковість проходження другого етапу.
Важливо! Ті випускники, які з 20 травня до 7 червня 2022 року не підтвердять своєї участі в НМТ, не зможуть взяти участі в основній сесії тестування.
На другому етапі учасник має остаточно визначитися з вибором міста/країни тестування. Для цього з 21 червня до 7 липня на інформаційній сторінці буде необхідно вказати назву населеного пункту, у якому учаснику зручно пройти тестування.
Після 12 липня для учасника з’явиться можливість завантажити запрошення-перепустку, у якій буде зазначено дату, час і місце проведення тестування.
Перелік країн і міст Європи, де зможуть пройти НМТ учасники, які були змушені виїхати за межі нашої країни, буде оприлюднено невдовзі.
Дорожня карта учасника ЗНО-2022: національний мультитест
http://osvita.ua/test/advice/64498/
Наказом Міністерства освіти і науки України від 5 травня 2021 року №498 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право за рахунок коштів державного бюджету пройти тести щонайбільше з п’яти навчальних предметів.
Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з тринадцяти навчальних предметів:
Якщо учасник / учасниця бажатиме скласти більше п’яти навчальних предметів, він / вона зможе зробити це за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість складання додаткових навчальних предметів відрізнятиметься залежно від того, чи є у сертифікаційних роботах завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю, адже такі завдання перевіряють екзаменатори, чию працю потрібно оплатити. Так, у 2022 році, щоб додатково скласти одну з іноземних мов (англійську, німецьку, іспанську або французьку) потрібно буде сплатити 789 грн, вартість складання інших навчальних предметів (історія України, географія, фізика, хімія чи біологія) становитиме 354 грн.
Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року №1426, від 04 грудня 2019 року №1513.
Переклад завдань сертифікаційних робіт з історії України, математики (завдання рівня стандарту), математики, біології, географії, фізики, хімії здійснюватиметься кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.
Відеоінструкція "як зареєструватися для участі в ЗНО-2022"
На що варто зважати, готуючись до тестування з історії України
На що варто зважати, готуючись до тестування з української мови і літератури https://bit.ly/3L30pgK