Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Дитячі звернення до батьків

Date: 1 січня 2020 о 15:42, Refreshed 24 лютого 2021 о 20:40

ДИТЯЧІ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ

• Не псуйте мене. Я чудово знаю, що не повинен одержувати все, про що прошу. Я просто перевіряю вас.

• Не застосовуйте силу в стосунках зі мною. Інакше це навчить мене думати, що сила – це єдине, що має значення. З більшою готовністю я сприйму, якщо ви розумно керуватимете мною.

• Не давайте обіцянок: може виявитися, що вам не вдасться їх дотриматися. Це підірве моє довір’я до вас.

• Не піддавайтеся на мої провокації, коли я навмисне говорю і роблю речі, що засмучують вас. Інакше я знову намагатимуся здобути таку "перевагу”.

• Не примушуйте мене відчувати себе меншим, ніж я є насправді. Я компенсую це тим, що поводитиму себе, як "пуп землі”.

• Не робіть за мене те, що я можу зробити сам. Інакше я почуватимуся немовлям, вимагатиму, щоб мене обслуговували.

• Не робіть мені зауважень у присутності інших людей. Я сприйму ці зауваження, якщо ви поговорите зі мною віч-на-віч.

• Не звертайте занадто багато уваги на мої шкідливі звички. Зайва увага лише сприяє їх закріпленню.

• Не намагайтеся обговорювати мою поведінку під час конфлікту. Я не маю нічого проти того, щоб обговорити її, але давайте зробимо це пізніше.

•  Не намагайтеся навчати мене тому, що я вже добре знаю.

•  Не примушуйте мене вважати, що мої помилки – злочин. Я повинен навчитися робити помилки, не вважаючи при цьому, що ні на що не здатний.

•  Не прискіпуйтесь і не бурчіть, бо інакше мені доведеться прикинутися глухим, щоб якось захиститись.

•  Не вимагайте від мене пояснень з приводу моєї поганої поведінки. я справді не знаю, чому зробив те чи інше.

•  Не випробовуйте занадто сильно і часто мою чесність. Мене легко злякати, а при цьому я починаю брехати.

•  Не оберігайте мене від наслідків моєї діяльності. Мені необхідно вчитися на власному досвіді.

•  Не уникайте прямих і чесних запитань.

•  Ніколи не стверджуйте, що ви довершені і негірші, інакше мені доведеться бути гідним недосяжного.

•  Ніколи не вважайте, що вибачитись переді мною – нижче вашої гідності.

•  Не турбуйтесь про те, що ми проводимо разом дуже мало часу. важливо те, як ми його проводимо.

•  Ставтесь до мене так, як ви ставитесь до своїх друзів. Тоді я теж буду вашим другом.

Comments:
Only authorized users can leave comments.